تاریخچه

هر درخت تنومندی از یک نهال کوچک آغاز می شود. هر پیر دانایی از یک جوان پر شور، فعال و دنبال دانش سر چشمه گرفته است. 22 سال پیش زمانی که یک جوان خوش فکر و جویای نام شروع به کار نمود اندیشه های بزرگ را در ذهن خود پرورش می داد تا بتواند یک روز در حوزه کاری خود بهترین قطعات یدکی را برای ایران و ایرانیان در این عرصه از جمله ( تامین کنندگان- جلوگیری از فروش قطعات تقلبی – سبد محصول متنوع – حمایت از حقوق مصرف کننده و…) را حل نماید. از آن روز زمانی زیادی می گذرد اما این تفکر و اندیشه کماکان در حال توسعه و رشد است.
گروه دیلمون منشاء یک ذهن پویا و کارآمد از جوانی خوشنام و متعهد بنام حمیدرضا عسکری آغاز گردید که همواره در صدد بود در حوزه تولید و توزیع قطعات یدکی خودرو ایرانی و با کیفیت در سطح کشور و حتی آنسوی مرزها یک تحول ایجاد کند.
همیشه بر این باور بودیم و هستیم که ایران و ایرانی شایسته بهترین ها می‌باشد.
شعار گروه: شما بهترین شریک تجاری ما هستید

معرفی گروه

گروه  دیلمون  با بهره گرفتن از مدیران کارآمد و متخصصین متعهد و دلسوز و با تجربه با بیش از دو دهه فعالیت در تامین و عرضه قطعات یدکی خودرو توانسته است به یک جایگاه خاص و ویژه در سطح کشور دست یابد. بدون شک این مهم هرگز محقق نمی گردید مگر با نگاه و رویکرد به ایجاد یک همکاری سازنده با تمامی ذینفعان گروه از جمله تامین کنندگان ، کارمندان، ، شبکه فروش،شبکه توزیع و مصرف کننده نهایی که هر یک به نوعی و به اندازه خود نقش موثری در این رشد و توسعه داشته اند. گروه دیلمون همواره سعی و تلاش میکند که طبق اصول و استراتژی تدوین شده خود برای دستیابی به اهداف پیش رو بر اساس چشم انداز و ماموریت های سازمان قدم بر دارد.

هدف بنیادی

تلاش و تعهد با تکیه بر توان نیروی خلاق و کارآمد ایرانی جهت توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و ارتقاء جایگاه برند ایرانی با بهره مندی از دانش روز، نوآوری و بهبود مستمر در صنعت قطعات یدکی خودرو.

ارزش ها

تنها برترین افراد بهترینها را می سازند برای جذب آنها هر کاری می کنیم تا بهترین محیط را برای افراد دارای مهارت و دانش فراهم کنیم.در هر کاری که انجام می دهیم برای صداقت، عدالت و درستی تلاش می کنیم.الهام بخشیدن به یکدیگر برای بهترین بودن با ایجاد ساختن محیطی عالی برای کار.

 ما به دنبال ایجاد منافع پایدار برای شرکای تجاریمان هستیم، بطوریکه فرصت های برای رشد و غنی سازی کارمندانمان، مشتریانمان و زنجیره تامین و حتی مصرف کنندگان نهایی که با آنها کار می کنیم ایجاد نماییم.

ایجاد ارزش های استثنایی برای مشتریانمان بوسیله ایجاد هماهنگی بین امنیت، کیفیت و بهره وری و خدمات پس از فروش.

ایجاد نوآوری و خلاقیت مبتنی بر دانش با هدف پیشگامی از دیگران، نه دنباله روی دیگران.

با هدف بالا بردن سطح آگاهی و بلوغ عمومی جامعه و افزایش سطح انتظارات در استفاده از قطعات استاندارد یدکی خودرو، تلاش می نماییم تا بهترین محصولات و خدمات را به مشتریانمان ارایه نماییم.

در راستایی احترام به کره زمین با بهره مندی از نوآوری و دانش، فردایی بهتر بسازیم.